Hakkımızda

1982 yılında kurulan Pak Optik, 30 yılı aşkın süredir Türkiye optik sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur. Mustafa PAK tarafından kurulan Pak Optik, moda ve teknolojideki en son yenilikler ile müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek, yüksek müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir. Ülkemizin en doğusundan batısına kadar uzanan geniş pazarlama ağıyla müşterilerine daima güvenilir hizmet veren Pak Optik'in, ülkenin birçok noktasında bayilikleri bulunmaktadir.

Uzun yıllardır İtalyan firmalarıyla birlikte çalışan Pak Optik, 25 yıldır DİESSE firmasıyla da iş birliği içerisindedir. Firma, hali hazırda Diesse firması'nın Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir. Diesse firmasının markaları olan; CHRİSTİE'S, CARİSMA, PEOPLE markaları Pak Optik'in distribütörlüğündedir. Pak Optik bu markalarla; Türkiye pazarına kaliteli, modern ve geniş bir ürün yelpazesi sunarak hizmet vermektedir.

Uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile moda ve teknolojik yenilikleri takip ederek bir sentez orataya çıkaran Pak Optik, sektörde hep bir adım ileri prensibini benimsemiştir.